Sponsorzy


Strona główna Konkursu

O Konkursie

Komunikaty

Regulamin

JAK WYGRAĆ

Nagrody i Sponsorzy

   
Ranking

Wydział MiNI

MiNIwykłady

Politechnika Warszawska


Jeżeli masz uwagi,
skontaktuj się z nami.

Powszechny Internetowy Konkurs
dla Uczniów Szkół Średnich - Matematyka

organizowany przez
Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Politechniki Warszawskiej
pod patronatem Programu Interkl@sa

Obejrzyjcie stronę: MiNI Akademia Matematyki


Informacje na temat poprzednich edycji konkursu


Internetowa część XV edycji Konkursu została zakończona.

 

Laureaci i wyróżnieni

Zadania finałowe

 

Laureaci i osoby wyróżnione w XV edycji Konkursu Internetowego (w kolejności alfabetycznej)

Nazwisko i imię

Szkoła

Bochacik Tomasz

I Liceum Ogólnokształcące im. E. Romera w Rabce Zdroju

Burczyński Rafał

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim

Ekiert Bartosz

Gdańskie Liceum Autonomiczne w Gdańsku

Figlus Michał

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim

Grzegorzewski Daniel

I Liceum Ogólnokształcące im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej

Jaczewski Piotr

XXVII Liceum Ogólnokształcące im. T. Czackiego w Warszawie

Kurzelewski Tomasz

ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu

Miszewska Dominika

ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu

Morawski Jakub

V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

Murawska Alicja

CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki w Warszawie

Olczyk Mateusz

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim

Pilch Maciej

I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu

Plata Filip

VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Radomiu

Rak Filip

Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju

Regiec Dominika

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Katowicach

Sokołowski Marek

I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży

Staśkiewicz Wojciech

I Liceum Ogólnokształcące im. gen. J. Bema w Ostrołęce

Sznajder Łukasz

II L. O. im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku

Śmigielski Wojciech

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim

Traczyk Adrianna

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim

Trzeciak Aleksander

Gdańskie Liceum Autonomiczne w Gdańsku

Ufniarz Kornelia

Zespół Szkół nr 2 im. M. Reja w Kraśniku

Wilczopolski Jacek

Liceum Ogólnokształcące im. ONZ

Zakrzewski Krzysztof

XIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w Warszawie

Ogłoszenie szczegółowych wyników oraz wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym będzie miało miejsce w trakcie Uroczystego Zakończenia XV edycji Konkursu we wtorek 29 kwietnia 2014 (UWAGA: zmiana terminu) o godz.11.00 w sali Rady Wydziału w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75.

Serdecznie Zapraszamy!

Szczegółowe wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie Konkursu we wtorek 29 kwietnia 2014 po zakończeniu tej uroczystości.

Laureatami i wyróżnionymi zostały osoby, które uzyskały w finale co najmniej 78 punktów.



O konkursie | Nagrody | Sponsorzy


Konkurs sponsorują: ZIBI      Patronat medialny:


Wszystkie prawa zastrzeżone © 1999-2013 Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej